Restauracja – Kawiarnia „PUCHACZ”

puchacz

Aleja Bursztynowa 64
72-350 Niechorze
tel. +48 91 38 77 380
fax: +48 91 38 77 381
WWW: www.puchacz.com.pl/restauracja
Facebook

Odwiedzając Puchacz-Spa warto skosztować wyśmienitych dań w jego restauracji. To ulubione miejsce spotkań naszych gości. Wystarczy wejść do hotelowej restauracji, wypić aromatyczną kawę lub herbatę, zjeść syty posiłek i można rozpoczynać udany dzień nad morzem. Restauracja w Puchacz-Spa świetnie się sprawdza, jako miejsce wszelkich oficjalnych spotkań, uroczystych imprez okolicznościowych, romantycznych wypadów, ale również na zwykłych rodzinnych obiadów po szaleństwach nad morzem.

Nowoczesny wystrój i zróżnicowane menu to największe atuty jakimi może się szczycić restauracja nad morzem. Specjały naszych szefów kuchni zadowolą nawet najbardziej wrażliwe podniebienia. W restauracji Puchacz-Spa dbamy o to by każdy z gości znalazł coś dla siebie. Serwujemy dania rybne, wegetariańskie, sałatki, jak również przepyszne desery.

W Puchacz-Spa znajdą państwo również prawdziwą salę bankietową. To właśnie w niej organizowane są wesela, chrzciny, komunie, bankiety, a nawet bale sylwestrowe i karnawałowe.