„MIRA-MAR” Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy

miramar

ul. Leśników 1
72-351 Pogorzelica
tel. +48 91 38-63-646
fax. +48 91 38-63-565
e-mail: mira@ta.pl
WWW: www.mira-mar.ta.pl
Facebook

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „MIRA-MAR” zaprasza serdecznie na turnusy rehabilitacyjne (również z dofinansowaniem z PFRON) , turnusy zdrowotne, odnowę biologiczną, pobyty dla seniorów, wczasy wypoczynkowe nad morzem,  pobyty weekendowe a także  pakiety SPA. Organizujemy również „Zielone Szkoły i Przedszkola”, kolonie, obozy, konferencje oraz szkolenia.

Bogata baza rehabilitacyjna oferuje ponad 40 zabiegów z zakresu:
– elektroterapii,
– hydromasażu,
– światłoterapii,
– masażu leczniczego,
– laseroterapii,
– kinezyterapii,
– ozonoterapii,
– presoterapii,
– magnetoterapii,
– termoterapii,
– klimatoterapii,
– inhalacji,

Jesteśmy ośrodkiem, który prowadzi działalność przez cały rok. Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów oraz miłą, rodzinną atmosferą.

Orchidea – budynek 2-piętrowy. Pokoje o podwyższonym standardzie z pełnym węzłem sanitarnym  w tym pokoje typu studio: dwupokojowe. Czajniki elektryczne i lodówka znajdują się na  korytarzu.

Malwa – budynek murowany, parterowy w zabudowie szeregowej  z wyjściem na taras. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym 2- osobowe i 2 studia 2+2 .  Czajniki elektryczne znajdują się na  korytarzu.

Magnolia – budynek 1-piętrowy. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym z balkonami. Czajniki elektryczne i lodówka znajdują się na  korytarzu.

Wszechobecny las, cisza i spokój to jedne z nielicznych walorów  wymarzonego  wypoczynku.

Z dala od hałasu i miejskiego zgiełku, wśród sosnowego lasu, oddychając jego krystalicznie czystym, bogatym w jod powietrzem, słuchając szumiącego w oddali morza, odzyskasz siły i zregenerujesz organizm.

Dla Gości prowadzących aktywny tryb życia, pozostawiamy do dyspozycji:
– bosko do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki, plenerowy stół do tenisa stołowego, bogato wyposażoną salę ze sprzętem sportowo-rehabilitacyjnym, kryty basen z podgrzewaną wodą, możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking, plenerowy grill.