„HARYZMA” Ośrodek Wczasowo-Kolonijny

haryzma

ul. Świdnicka 4
72-350 Niechorze
tel. +48 91 386-33-95
fax. +48 91 386-36-74
tel. kom. +48 513 045 261
WWW: www.niechorze-haryzma.pl
Facebook

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny „Haryzma” znajduje się w centrum Niechorza, jednak z dala od zgiełku ulicznego. Położony jest 200 metrów od morza na pięknie zagospodarowanym zielenią, ogrodzonym i strzeżonym terenie.

Duża ilość zieleni stwarza niepowtarzalny klimat oraz sprawia, iż jest przyjazny dla wszystkich. Parking dla autokarów jak i dla samochodów osobowych jest dostatecznie duży aby swobodnie pomieścić pojazdy wszystkich gości. Ośrodek po gruntownym remoncie w 2011 r. jednak cały czas jest nadal unowocześniany.

OŚRODEK SKŁADA SIĘ Z :

BUDYNEK GŁÓWNY – jest  budynkiem murowanym, piętrowym ,mającym dwie klatki schodowe, wyremontowanym w 2011 (wymieniona stolarka okienna, podłogi  panelowe , meble w całości ,jest ogrzewany ,wymieniona pościel na nową) . Posiada pokoje z łazienkami , balkonem wyposażonym w fotele i stoliki , tv i Internetem wi-fi .

DOMKI DREWNIANE  W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ – nowe domki na podbudowie  murowanej , 4,5 osobowe wszystkie z łazienkami z tarasem, tv ,lodówka na korytarzu  .
Część 4 osobowa to 2 pokoje 2 osobowe typu studio + łazienka
Część 5 osobowa to pokój 2 i 3 osobowy typu studio + łazienka

BUDYNEK STOŁÓWKI – to samodzielny budynek również po remoncie 2011r , wymienione stoliki, naczynia. Stołówka jednorazowo może przyjąć  200 osób. Ponieważ wyżywienie serwowane jest w systemie stołu szwedzkiego przy śniadaniach i kolacjach częstują się grupy nie większe jak 50 osób. Wszyscy mają dostęp do podawanych potraw które są dobierane skrupulatnie do grup. Stołówka dla wygody gości wyposażona jest w dozowniki do płatków, mleka, ciepłych i zimnych napoi oraz tostery do pieczywa .

RECEPCJA – znajduje się w tym samym budynku, co stołówka. Nasze recepcjonistki w każdej chwili służą pomocą, a jakikolwiek zgłoszony problem Zostanie szybko rozwiązany.  Panie z recepcji  pomogą w zorganizowaniu wycieczek , zamówieniu autokaru i zarezerwowaniu biletów. Przy recepcji zawsze dostępne są napoje dla dzieci typu woda mineralna , woda z sokiem lub herbata.

GABINET MEDYCZNY –stała opieka pielęgniarki  na ośrodku , lekarz w razie choroby ,ratownik opłacony przez ośrodek.

Zajmujemy się organizacją :

Kolonii
Zielonych szkół
Obozów sportowych
Turnusów dla seniorów
Imprez okolicznościowych
Konferencji
Wycieczek