„ATOL” Pokoje Gościnne

atol
ul. Słoneczna 6
72-351 Pogorzelica
tel. +48 91 38-63-017
tel. kom. +48 513-064-074
e-mail: izakogut@poczta.onet.pl
WWW: www.atol-pogorzelica.pl
Facebook

Obiekt położony jest w otoczeniu sosnowego lasu, w odległości 800m do zejścia plażowego (10-15 min. spacerem) i szerokiej piaszczystej plaży, gwarantuje wszystkim ciszę, spokój i mikroklimat przesycony żywicą. Kameralna atmosfera -zaledwie 8 pokoi, ciepła, południowa aranżacja i przestrzeń pozwolą na poczucie bezpieczeństwa i odizolowania.

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2-, 3-, 4- osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto tv , lodówkę, czajnik bezprzewodowy, zastawę stołową. Pokoje nie są wyposażone w kuchenki oraz urządzenia grzewcze, jednakże możliwe jest skorzystanie z ogólnodostępnej kuchenki do przygotowania posiłków.

W ofercie posiadamy również całoroczny domek wolnostojący dla 3 osób z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem, łazienką, tv. Zapewniamy również bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do internetu dla naszych gości.

Bezpośrednie, zadaszone wejścia, przed którymi znajdują się meble ogrodowe i grill, do każdego pokoju wprost z ogrodu pozwolą na relaks. Otaczające kolory ogrodu, śpiew ptaków i możliwość obserwowania swoich pociech, baraszkujących na powietrzu to atuty gwarantujące niezapomniany wypoczynek. Ogrodzony teren z bezpłatnym parkingiem to bezpieczeństwo dla dzieci i samochodów.