„VILLA HOFF”

villahoff

ul. Słoneczna  3
72-344 Trzęsacz
Tel./fax. +48 91 387-55-00
e-mail: info@villahoff.pl 
WWW: www.villahoff.pl
Facebook

Nad brzegiem Bałtyku, w malowniczych okolicach Trzęsacza i zaledwie 80 metrów od piaszczystej plaży znajduje się elegancka i ekskluzywna Villa Hoff.

Przygotowaliśmy 52 miejsca noclegowe w 25 pokojach i apartamentach utrzymanych w najwyższych standardach. Wszystkie pokoje i ogólnodostępne pomieszczenia są klimatyzowane. Goście Villa Hoff mogą pozostawić samochody w podziemnym garażu lub na monitorowanym parkingu znajdującym się przed budynkiem.

Villa Hoff to znacznie więcej niż hotel, w którym można zatrzymać się podczas urlopu czy też spędzić wakacje z dziećmi. Bez względu na porę roku zapewniamy naszym Gościom komfortowe warunki i wypoczynek o jakim zawsze marzyli. Oferujemy atrakcyjne pakiety np. weekend w SPA dla dwojga, organizujemy spotkania biznesowe, konferencje oraz zabawy integracyjne dla pracowników. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem marketingu zajmującym się przygotowaniem ww. wydarzeń.

Wiele osób licząc na udany wypoczynek, decyduje się na hotel z basenem nad morzem. Villa Hoff ma jednak znacznie więcej do zaoferowania w kwestii różnego rodzaju udogodnień. Nasi goście mogą korzystać z komfortowego jacuzzi, rzymskiej i suchej sauny oraz gabinetu odnowy biologicznej czy też masażu. Poza tym do ich dyspozycji jest kryty basen z podgrzewaną wodą. Niewiele nadmorskich hoteli może zagwarantować gościom tego typu atrakcje i wygody. Nie każdy hotel posiada lobby-bar połączony z multimedialną salą klubową, na której wyposażeniu jest stół bilardowy czy też własną restaurację, gdzie serwowane są pyszne dania polskiej i międzynarodowej kuchni oraz potrawy morskie. To wszystko tylko w Villa Hoff.