Dom Gościnny „POD MODRZEWIEM”

podmodrzewiem

ul. Krakowska 2,
72-350 Niechorze

tel. kom.  +48 603 22 37 15
tel. +48 91 38-63-304
e-mail: podmodrzewiem@poczta.onet.pl
www.dompodmodrzewiem.pl

 

Pensjonat położony 200 metrów od plaży. Oferujemy wygodne pokoje wyposażone we wszystkie potrzebne akcesoria do spędzenia wczasów nad morzem. Do Państwa dyspozycji oddajemy także monitorowany parking, drewnianą altankę i ogólnodostępną kuchnię.

Dom pod Modrzewiem to pensjonat tworzony przez ludzi z pasją. Dlatego panuje u nas atmosfera, która sprzyja wypoczynkowi i powoduje, że pobyt w naszym pensjonacie jeszcze przez długi czas jest miło wspominany.

Pokój studio z czterema łóżkami [nr 1]
Dysponujemy jednym pokojem dla 4-6 osób, położonym na parterze. To pokój typu studio składający się z dwóch pokoi i łazienki. W pokoju zmieści się nawet sześcioosobowa rodzina ponieważ wyposażony jest w dwa podwójne spania i dwa pojedyncze. Studio jest idealne dla większych rodzin lub dwóch zaprzyjaźnionych par. Pokój wyposażony jest w lodówkę, czajnik elektryczny, talerze deserowe, szklanki, sztućce oraz sprzęt plażowy.

Pokój z trzema łóżkami [nr 103 i nr 202]
Dysponujemy dwoma pokojami z trzema łóżkami. Pokój nr 103 z przeszkloną werandą i łazienką dla 3-4 osób znajduje się na pierwszym piętrze. Idealny dla rodziny. Znajdują się w nim dwa pojedyncze spania i jedno podwójne. Wyposażony jest w lodówkę, czajnik elektryczny, talerze deserowe, sztućce, mikrofalę oraz sprzęt plażowy. Pokój nr 201 z balkonem i łazienką dla 3-4 osób znajduje się na drugim piętrze. Znajdują się w nim dwa pojedyncze spania i jedni podwójne. Pokój wyposażony jest w lodówkę, czajnik elektryczny, talerze deserowe, szklanki , sztućce oraz sprzęt plażowy.

Pokój z dwoma łóżkami [nr 101, nr 102, nr 201]
Posiadamy dwa pokoje 2-3 osobowe,/ nr. 101 i 102/ położone na pierwszym piętrze. Każdy taki pokój posiada własną łazienkę. W pokojach znajduje się jedno pojedyncze spanie oraz jedno podwójne dlatego może pomieści nawet trzy osoby. Pokoje wyposażone są w lodówki, czajniki elektryczne, talerze deserowe, szklanki i sztućce oraz sprzęt plażowy.

Pokój nr 201 z łazienką położony na drugim piętrze. W pokoju znajduje się jedno pojedyncze spanie oraz jedno podwójne dlatego może pomieści nawet trzy osoby. Pokój wyposażony jest w lodówkę, czajnik elektryczny, talerze deserowe, szklanki, sztućce oraz sprzęt plażowy.